Zespół Szkół w Starym Targu


Idź do treści

Nauczyciele


L.p.

Imię i Nazwisko

Nauczany przedmiot

Dodatkowa funkcja

1.

Mirosława Jakubik

biologia, chemia

dyrektor

2.

Marzena Andrzejczak

zajęcia komputerowe

wicedyrektor

3.

Justyna Amling

edukacja wczesnoszkolna

wych. kl I SP

4.

Maria Brakoniecka

pedagog szkolny, plastyka

koordynator do spraw bezpieczeństwa

5.

Justyna Dobrzyńska

przedszkole

wych. grupy "Motylki"

6.

Mariola Dobrzyńska

przedszkole

-

7.

Emilia Frankiewicz

język angielski

obecnie na urlopie

8.

Agnieszka Grabara

język niemiecki,
zajęcia artystyczne, historia

wych. kl. IVb

9.

Bożena Grabowska

język polski

wych. kl. VII; opiekun Samorządu Uczniowskiego
w szkole podstawowej

10.

Magdalena Gut - Marcinkowska

geografia,
język niemiecki

wych. kl. IIIa gimnazjum; opiekun Samorządu Uczniowskiego w gimnazjum

11.

Jadwiga Horbowy

świetlica

-

12.

Ewa Jastrzębska

przyroda

wych. kl. V

13.

Bronisław Jastrzębski

język polski, informatyka
i rewalidacja

wych. kl. IVa

14.

Krystyna Karwowska

muzyka, plastyka
i rewalidacja

wych. Kl. VI

15.

Krystyna Klimek

logopeda

-

16.

Iwona Klimkowska

matematyka

-

17.

Krystyna Krajczok

matematyka

-

18.

Grażyna Krupa

wychowanie fizyczne, fizyka, EDB

Szkolny Klub Sportowy "Jurand", instruktor zajęć
w siłowni, wych. kl. IIIb gimn.

19.

Magdalena Krzykalska

edukacja wczesnoszkolna

wych. oddziału „0”a "Tygryski"

20.

Milena Krzykalska

przedszkole

wych. grupy "Biedronki"

21.

Beata Langowska

język polski

-

22.

Adam Langowski

historia, WOS

-

23.

Piotr Makara

informatyka, zajęcia komputerowe, technika,
zajęcia techniczne

opiekun szkolnej pracowni komputerowej, administrator szkolnej strony internetowej

24.

Katarzyna Markowicz

biblioteka

-

25.

Dorota Pawłowska

etyka

doradca zawodowy

26.

Anna Pranczk

edukacja wczesnoszkolna

wych. kl II SP

27.

Tadeusz Zmysłowski

język angielski

-

28.

Mirosława Stecka

język angielski

wych. kl IIb gimnazjum; Rzecznik Praw Ucznia

29.

Teresa Wasiewicz

religia

opiekun pocztu sztandarowego

30.

Magdalena Wiechowska

religia

-

31.

Joanna Winnicka

edukacja wczesnoszkolna

wych. kl III SP

32.

Janina Wiœniewska

nauczyciel wspomagający

-

33.

Daniela Witka

świetlica

-

34.

Izabela Wolniakowska

biologia

wych. kl. IIa gimnazjum

35.

Bożena Wójcicka

edukacja wczesnoszkolna

wych. oddziału „0”b "Sówki"

36.

Waldemar Wyłupski

wychowanie fizyczne

-

 


Zespół Szkół w Starym Targu, ul. Główna 37a, 82-410 Stary Targ, tel./fax 552776222 | zsstarytarg@interia.pl

Powrót do treści | Wróć do menu głównego